Bergsøy IL-Fotball

Styret 2018

Styret 2018

Styresammensetting etter Årsmøtet i Bergsøy IL Fotball den 29.11.2017

 

Tittel

 

Namn

 

Telefon

 

E-post

 

Daglig Leder

Tom Beddari

97 61 23 01

tom@bergsoy.no

Styreleder

Geir Johan Bakke

48 18 00 11

Geir.johan.bakke@havyard.com

Styremedlem

Ronny Pål Kvalsvik

41923269

ronny.pal.kvalsvik@rolls-royce.com

Styremedlem

Rune Frantsen

48017908

rufra76@hotmail.com

Styremedlem

Lisa Mari Dragnes

91818197

lisa_dragnes@hotmail.com

Styremedlem

Ruth Flø Paulsen

95 17 12 74

ruth.paulsen@ulstein.vgs.no

Styremedlem

Lasse Myrhol

92285320

lasse.myrhol@gmail.com

Styremedlem

Torbjørn Hide

99 56 69 87

torbjorn@smaragd.no

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift