Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
24.05 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H
Bergsøy G16-1 - Hødd 1 -
30.05 14:00 Bergsøy KGB Fosnavåg H
Bergsøy G16-07 - Tjørvåg /Moltustranda/Gurskøy -
31.05 19:00 Brattvåg kunstgress B
Brattvåg 1 - Bergsøy G16-1 -
02.06 14:00 Bergsøy KGB Fosnavåg H
Bergsøy G16-07 - NEG -
07.06 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H
Bergsøy G16-1 - SIF/Hessa -
25.10 18:30 B  
Herd - Bergsøy G16-1 -  
18.10 18:30 H  
Bergsøy G16-07 - Vanylven 2 -  
18.10 18:30 H  
Bergsøy G16-1 - Langevåg -  
04.10 18:30 B  
SIF/Hessa - Bergsøy G16-1 -  
04.10 18:30 B  
Harøy - Bergsøy G16-07 -  
27.09 18:30 H  
Bergsøy G16-1 - Brattvåg 1 -  
27.09 18:30 H  
Bergsøy G16-07 - Blindheim 2 -  
20.09 18:30 B  
Hødd 1 - Bergsøy G16-1 -  
20.09 18:30 B  
Tjørvåg /Moltustranda/Gurskøy - Bergsøy G16-07 -  
13.09 18:30 H  
Bergsøy G16-1 - Aksla -  
06.09 18:30 B  
Ørsta /Hovdebygda 1 - Bergsøy G16-1 -  
06.09 18:30 B  
NEG - Bergsøy G16-07 -  
30.08 18:30 B  
Valder - Bergsøy G16-1 -  
30.08 18:30 H  
Bergsøy G16-07 - SIF/Hessa 3 -  
23.08 18:30 H  
Bergsøy G16-1 - Ellingsøy -  
23.08 18:30 B  
Spjelkavik 2 9er - Bergsøy G16-07 -  
21.06 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-1 - Herd -  
20.06 18:30 Eidsåvoll kunstgras 9er B  
Vanylven 2 - Bergsøy G16-07 -  
15.06 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-1 - Ørsta /Hovdebygda 1 -  
15.06 14:00 Bergsøy KGB Fosnavåg H  
Bergsøy G16-07 - Harøy -  
14.06 18:30 Langevåg kunstgress 2 B  
Langevåg - Bergsøy G16-1 -  
08.06 15:00 Blindheim KGB 1 9er A B  
Blindheim 2 - Bergsøy G16-07 -  
07.06 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-1 - SIF/Hessa -  
02.06 14:00 Bergsøy KGB Fosnavåg H  
Bergsøy G16-07 - NEG -  
31.05 19:00 Brattvåg kunstgress B  
Brattvåg 1 - Bergsøy G16-1 -  
30.05 14:00 Bergsøy KGB Fosnavåg H  
Bergsøy G16-07 - Tjørvåg /Moltustranda/Gurskøy -  
24.05 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-1 - Hødd 1 -  
18.05 12:30 Ratvika B  
Aksla - Bergsøy G16-1 2 - 3  
08.05 18:30 Skarbøvik KGB 9er A B  
SIF/Hessa 3 - Bergsøy G16-07 1 - 9  
02.05 18:30 Bergsøy KGB Fosnavåg H  
Bergsøy G16-07 - Spjelkavik 2 9er 14 - 1  
01.05 12:00 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-1 - Valder 3 - 2  
26.04 18:30 Nes stadion B  
Ellingsøy - Bergsøy G16-1 1 - 2  
26.04 18:15 H  
Bergsøy IL Gutter 16 år - Ellingsøy IL -  
03.04 18:30 Rollon kunstgress B  
Rollon - Bergsøy G16-2 2 - 2  
27.03 18:30 AMFI Moa Stadion B  
Herd - Bergsøy G16-2 3 - 0  
26.03 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-2 - Ørsta 1 -  
19.03 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-2 - Ørsta 1 4 - 2  
19.03 18:30 AMFI Moa Stadion B  
Herd - Bergsøy G16-2 -  
13.03 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-2 - Godøy /Giske/Vigra 11 - 0  
05.03 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G16-2 - Godøy -  
26.02 18:30 Rollon kunstgress B  
Rollon - Bergsøy G16-2 -  
16.01 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy IL Gutter 16 år - Hødd Breidde #1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Ask R 15 1
Christopher Myklebust M 16 1
Daniel Baldor L 16 1
Daniel Komagum D 16 1
Even K. I 15 1
Johannes Rindalsholt G 16 1
Jostein N 15 1
Kobe B 16 1
Kristoffer D 16 1
Sebastian Nysæter B 16 1
Sondre S 15 1
Teodor Vike H 16 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift